Ради вітати Вас на сайті нашої спортивної школи!

/Files/images/Glavnaja/гл 1.jpg

Комульний заклад "Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 7" була відкрита у 1971 році, в школі працюють 6 спортивних відділень: баскетбол, греко-римська боротьба, дзюдо, стрибки на батуті, футбол, вільна боротьба.
Основним видом діяльності школи є забезпечення здібностей вихованців в обраному виді спорту, створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

ДЮСШ№7 є одною із провідних спортивних шкіл міста Харкова. Наші двері широко відчинені не лише для сьогоднішніх любителів спорту, а й для тих, хто вершив спортивну історію нашої школи, для спортивних династій, якими ми по праву пишаємося, для спортсменів, чиї рекорди досі не побито й для тих, хто вчить ставити такі рекорди.

У нас займаються понад 900 вихованців, працюють 33 тренера-викладача, серед яких 5 Заслужених тренерів України. Навчально-тренувальний процес проводиться педагогічно та методично грамотно.
Школа має спеціалізовані зали з боротьби, стрибків на батуті, малий зал з ЗФП, а також зал ігрових видів спорту.

Вихованці школи неодноразово ставали переможцями світових, європейських та національних чемпіонатів та міжнародних змагань.

Питання? Відповідь!

  • SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_dush7.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.